Gel Gel Sarışınım


Hah bu başlık da nerden çıktı dediniz belki içinizden. Karşı cinste aradığım bir takım özelliklerden bahsetmek istedim bir anda! İlkokuldayken sarışınları beğenirdim. Yaş ilerleyince sarışın erkekleri çirkin bulmaya başladım. Sonra bir gün Cnbc-e de bir dizi seyrettim ve hayatım boyunca beğeneceğime inandığım iki sarışın adamdan birini gördüm! Simon Baker The Guardian dizisinde oynuyordu o zamanlar. Daha sonra kendisiyle The Red Planet adlı filmde karşılaştım. Aslında film diziden önceymiş bunu da sonradan öğrendim ya neyse. Film hakkında kısa bir bilgi vermeden de geçmeyelim: 2000 yılında çekilen bu film Mars’a iniş yapan ilk astronotların yaşadığı maceraları anlatıyor. Muhakkak izleyin demiyorum ama rast gelirseniz de es geçmeyin bence.The Matrix’in Trinity bacısı da bu filmde oynuyor.

Bu Simon’ı diğerlerinden ayıran, benim için çekici yapan nedir onu bilmiyorum, The Guardian’daki karakteri de sevilecek bir tip değildi mesela. Sanırım bu benim için bir gizem olarak kalacak. Neyse asıl konuya geleyim. 22dakika.org’u takip ediyorum, kısa kısa dizilerden falan haber veriyorlar. Meğerse benimki The Mentalist adlı bir dizide yer alıyormuş, hem de 2008’den beri. Hep lost lost diye gezmemek lazımmış, arada diğer dizilere de göz atmak gerekiyormuş.

Az önce pilot bölümü seyrettim ve hoşuma gitti. Jönümüz Patrick Jane isimli bir polis bişiysi. Evet bişiysi dedim çünkü henüz ne olduğunu anlayamadım. Polis değil ama polise yardım ediyor. İlk bölüm insanı tereddütte bırakıyor, çünkü adam medyummuş gibi birçok şeyi biliyor ama bir yandan da bunları etraftaki küçük bilgi kırıntılarından toparlıyormuş gibi görünüyor. Bu yazıyı yazmadan önce, ohhh benimki tam da benim sevdiğim konuda bir dizide oynuyor, saykik maykik hem de, hemen blogda bunu yazmalıyım dedim. Ama ilk bölümü izledikten sonra adam şarlatan mı yoksa gerçek medyum mu bilemedim. Bence siz de izleyin ona göre karar verin 🙂

Diğer sarışını merak edenler için geliyor: tıklayın

“Gel Gel Sarışınım” için 3 yorum

  1. ben de çok beğeniyorum simon baker'ı, sarışın sevmem ama bu adam bi başka yahu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir